KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrporträtt 12398630
nr 1239 8630
Miniatyrporträtt
gouache, 1800-tal, signerad. Böttcher, ramens mått: 18,5x6
Kondition: Liten kantskada nedtill
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:08:30
4/3 17:03:19
Gouache